Rozumiem

UpDown

Stolik i siedzisko w jednym, w połączeniu z systemem Modular tworzy unikalną kompozycję – gdy stoi sam zwraca swoją uwagę piękną i subtelną geometrią.

Zapytaj o cenę:

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Studio Król Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Barona 30, 43-100 Tychy, NIP: 646-23-16-628, któremu będą przekazane Państwa dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny w celu przedstawienia Państwu oferty lub wykonania ewentualnego pomiaru przed złożeniem oferty. Podane przez Państwa dane osobowe będą wykorzystane przez w/w administratorów wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie, sporządzenia wyceny, ewentualnie pomiaru, w celu przedstawienia Państwu oferty. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na zapytanie, wykonania wyceny w celu przedstawienia oferty. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Więcej informacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez STUDIO KRÓL SP. Z O. O. w celach marketingowych oraz związanych z realizacją bezpłatnego pomiaru (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833).

Polecamy również:

Cross Table

Sf Table

 Elegancki i klasyczny stolik kawowy – doskonałe uzupełnienie foteli i krzeseł.

Duckt Table

Oktober...

Lubisz styl retro? Cenisz jakość i solidne wykonanie? W takim razie stolik DUCT jest dla Ciebie.

Switch Tab

My Turn...

Stolik którego minimalistyczna i uniwersalna forma świetnie wkomponuje się w większość wnętrz.

Presidentab

Hover t...

Designerski stolik kawowy który dzięki swej subtelnej formie i ciekawej kolorystyce stelaży...

Wiretable

Sv table

Kolejna propozycja stolika który świetnie wpasuje się w przestrzeń poczekalni lub recepcji....